Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, uwagi czy sugestie, jakie masz dotyczące naszych produktów
i usług. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.
Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, więc nie krępuj się skontaktować z nami.

Adres e-mail

biuro@9s9.pl

Telefon

tel. +48 572-250-711

Adres

9s9.pl Digital Agency
Polska, 00-503 Warszawa, ul. Żurawia 6/12, lok. 766
NIP: 5213641211
REGON: 146433467

FAQ (często zadawane pytania)

Zebraliśmy w tym miejscu kilka powtarzających się pytań, zadawanych przez naszych klientów.

Nie, nie ma potrzeby ponoszenia żadnych miesięcznych kosztów związanych z utrzymaniem Twojej strony internetowej. Nasza usługa jest kompletna i nie wymaga dodatkowych opłat abonamentowych.

Maksymalna liczba poprawek do każdego projektu to 10 szt. Taka ilość w zupełności wystarczy abyś był w pełni zadowolony z efektu końcowego.

Oczywiście, Twoja strona internetowa / szablon ebay / allegro , grafika reklamowa będzie zaprojektowana indywidualnie, co daje Ci pełną swobodę w wyborze układu. Projektujemy strony od podstaw, dostosowując ją do Twoich konkretnych wymagań, chyba, że wybierzesz opcję opartą na szablonie.

Tak, zapewniamy, że Twoja strona będzie w pełni responsywna, co oznacza, że poprawnie wyświetli się na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Tak, system WordPress CMS (System Zarządzania Treścią) jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Udzielamy również wsparcia w formie szkolenia, dzięki czemu będziesz pewien , że sobie poradzisz w obsłudze strony.

Oczywiście! Jesteś w pełni uprawniony/uprawniona do edycji każdego elementu na stronie, w tym treści, grafiki, układu i innych. Będziesz mógł/mogła łatwo wymieniać, dodawać i modyfikować treści oraz elementy strony według własnych preferencji.

W takim przypadku, możemy skonfigurować Twoją gotową stronę internetową, tak aby była dostępna pod Twoją własną domeną oraz na wybranym przez Ciebie serwerze hostingowym.